Chanyeol
Nem siettem, tulajdonképpen nem tudtam mit
szeretne, és az, hogy ilyen kapcsolatot alakítsak ki vele is, valamiért zavart.
Nem akartam csak az lenni, aki kielégíti a másikat aztán mehet amerre lát,
viszont be kellett magamnak vallanom, hogy én is ugyanezt tettem az eddigi
partnereimmel. Kihasználtam őket, addig, míg élvezetet nyújtottak, aztán
eldobtam őket, mert már nem volt rájuk szükségem. Elhúztam a szám szélét és
felpillantottam a háztömbre, nem volt egy ötcsillagos hely, sőt egynek sem
mondhattam volna, de Baekhyun itt élt, nekem ide kellett jönnöm, és meg kell
szereznem a csókját, mert ég bennem a vágy, a kíváncsiság és minden más, ami
Baekhyunnal kapcsolatos volt. Nem tudtam mit kéne tennem, csengetni, csak úgy
felmenni a nyitott ajtós lépcsőházba, esetleg az erkély alá állni, és mint
valami szar drámába, vagy romantikus filmben felüvölteni neki, hogy itt vagyok.
Esetleg kaviccsal megdobálni az ablakát?
Meghalok, miért gondolkozom én ilyeneken?
Egyszerűen csak felcaplatok hozzá, levágom a táskám az ajtóba, megfogom az
arcát két oldalról és ellopom a csókját.
Nem gondolkoztam tovább, lassan nyitottam ki
a lépcsőház záratlan ajtaját, majd a megfelelő emeletre sétálva megálltam az
egyetlen ajtó előtt. Ott várakoztam egy kicsit, egyik lábamról a másikra
helyeztem a súlyomat, nem tudtam vár-e rám, ha igen készült-e valamivel. Az
ajtónyitódás viszont, kizökkentett bugyuta gondolataim közül, nyakkendőmnél
megragadott, behúzott a lakásba, majd a becsapott ajtónak nyomta, akkor épp
remegő mivoltomat. Hevesen verő szívem és meglepettségem miatt fel sem fogtam,
hogy már előttem térdel, és gyönyörű, ügyes ujjaival a nadrágomon lévő zipzárt
húzza le. Szinte éhesen nyalta végig gyönyörű, rózsaszín, vékony ajkait, míg
ujjait még lankadt tagomra kulcsolta. Elvesztem, megsemmisültem és rosszul
éreztem magam, amiért kihasználnak, amiért átélem mindazt, amit én tettem
azokkal a nőkkel. Azokkal, akik megfordultak az ágyamban, a kanapémon, az
erkélyemen. Hiába szerettem volna bemagyarázni magamnak, hogy nekem is csak
erre kellett Baekhyun, hogy azt az élvezetet, amit egy nő nem ad meg, amit már
Junmyeontól nem várhatok el, ő ajándékozzon meg mindezekkel, nekem kellett ő.
A betegségével együtt!
- Baekh – nyögtem fel, ahogy markát lassan
kezdte elmozgatni, míg én erős és dús hajába csúsztattam enyhén izzadt
ujjaimat, hogy aztán megragadva a hajszálakat rántsak rajta egyet.
- Nem beszélgetni hívtalak át – rázta meg a
fejét, ujjaival felmászott egészen az oldalamhoz, hogy bordáimat simogassa,
majd ajkait bevetve lassan kezdetett el felizgatni, amihez nem kellett sok. Már
eleve azzal elindította bennem a dolgot, hogy rálehelt tagomra, aztán még a
nyelve, a szája, a forró nyála, amit ráengedett, jesszus… Nem kételkedtem
benne, - az után a kaland után, amit megéltünk - de akkor ilyenben nem volt
részem, és bátran kimertem jelenti, hogy nekem igen is Baekhyun kényeztető
ajkaira, formás fenekére és édes nyögéseire volt szükségem, semmi többre.
Lihegve, teljesen kimerülten fordultam le a
hátáról, majd egy gyengéd csókot nyomtam fedetlen, piros vállára. Hogy engedte az, hogy megcsókoljam?
Nem. Azért, amiért jöttem rohadtul nem kaptam meg, viszont ismét volt egy jó
aktusom egy olyan emberrel, aki bemutatta nekem, milyen játékot űztem a
lányokkal a közelmúltban. Hatalmasat sóhajtva néztem hevesen szuszogó énjét, és
remegő ujját. Megmutatkozott a betegsége, észleltem minden percben, de nem
zavart. Baekhyun ugyanolyan teljes életet élő ember volt, mint mindenki, aki
körülöttünk élt. A lakásában semmi sem utalt arra, hogy itt egy beteg ember él,
nem volt tele minden gyógyszerrel, nem voltak maszkok, sem egy elhajított
zsebkendő, nem mintha náthás lenne…
Baekhyun élt, kiélte magát még mielőtt olyan
helyzetbe kerülne, hogy már lehetetlen legyen neki, mert bár a Parkinson-kór nem
volt halálos, de voltak bizonyos fázisai, és habár ő még nem volt a
harmadik-negyedikben, ami nagyon durva, az első fázis jelei megmutatkoztak
rajta. Remegett, megváltozott a hangulata, néha nem kapott levegőt; ez mind
annak a jelei voltak, meg persze rengeteg volt még, de én nem láttam például
evés közben, sem más egyéb tevékenység alatt. Mosolyogva vezettem tenyerem
gerincére, hogy az apró, piros harapás foltokon kör-körösen végig simogassam
őt, azonban már az első pillanatban elhúzódott és elmorgott egy „Hagyj”-ot.
Borzalmasan éreztem magam, miután felállt
mellőlem, felrángatta a bokszerét, összeszedte a ruháimat, beledobta az ölembe
és minden szemrebbenés nélkül csak annyit mondott: Majd írok, ha úgy van.
Elkerekedett szemekkel néztem meztelen teste
után, ahogy kissé érdekesen sétált el az egyik helyiség ajtójához, majd
hallottam, ahogy szitkozódik, és arról beszél, mennyire utálja, ha belé
élveznek. Sosem éreztem magam annál szarabbul, mint akkor, sóhajtottam egy
hatalmasat, csalódottan felhúztam magamra a ruháimat, tettem zsebre a
csipogómat és léptem ki az ajtóján teljesen zilált kinézettel.
Két nappal később hazafelé tartottam az
egyik kórházból, mikor a csipogóm jelzett. Nem akartam elhinni, miszerint
valaki már megint keresett, amióta ez volt a munkám, kétpercenként kaptam az
üzeneteket. Ide menjek és adjak le húsz darab dobozzal, ott negyven kellett,
aztán Junmyeon visszamondta akkor el kellett mennem és elhozni, borzalmas volt.
De mikor megnéztem a telefonszámot megtorpantam a kissé még vizes betonon.
A levegő nem volt nehéz, hisz a délutáni,
nyári apró zápor már elmúlt, minden frissnek hatott, de az oxigén nem akart a
tüdőmbe kerülni, helyette inkább visszafojtva mindent meredtem a kis
szerkezetre. Nem akartam találkozni
vele, nem akartam újra azt érezni, amit akkor, fent a lakásán. Egyszerűen nem
akartam, hogy kihasználjon, de a Sors olyan kedves volt hozzám…
Lefelé pillantva megláttam, ahogy egy fekete
bakancs orra az enyémhez ütközik, míg ujjak fonódnak tarkómra. Nyeltem egyet,
nem akartam elhinni, hogy itt áll előttem, hogy érzem a leheletét nekem
csapódni, illata egy másodperc alatt az orromba kúszik, azt, ha felemelem a
fejemet, és nem megrögzötten az üzenetét figyelem vészesen közel kerül
egymáshoz az arcunk. Olyan közel, mint talán még soha, hisz egyszer sem
csókoltam meg, nem engedte, hogy hozzáérjek, kivéve, ha nem a fenekéről,
mellbimbójáról esetleg a hátán-vállán húzódó hamvas és hófehér bőréről volt
szó, amit mellesleg imádtam ízlelni.
- Tegnap is írtam neked. Te pedig
cserbenhagytál – hangja ridegen halt el a város, idegesítő zajában. Utáltam,
akkor egy pillanatra utáltam, hogy ilyen rohadt nagy zűrzavar volt a város
ennek környékén, hisz este fél hatkor minek rohangálnak már az emberek?
Mindenkinek a gyereke otthon, a dolgozó emberek egyik része még bent töltötte
az idejét, vagy már otthon zabálta az instant rámenjét, esetleg a családjával
nézték az éppen sugárzott doramát valamelyik csatornán. Én pedig nem értettem
miért volt akkor zűrzavar, egészen addig, míg körbe nem néztem, senki nem volt
az utcán, egyedül én és ő. Az a hangzavar a gondolataim voltak, a szívem
dübörgése a fülemben és a légszomjam, amit a megjelenésével váltott ki belőlem.
- Baek… - léptem el tőle, majd eltettem a
csipogóm és elfordítottam a fejemet. Nem akartam rá nézni, csak még inkább
összezavart volna, és én utálom, ha kilendítenek abból a határozottságból,
abból a köcsög, szoknyavadász pozícióból, amiben mindig is helyt álltam.
- Fogd be, gyere velem és dugj meg! – olyan
határozott volt a hangja, hogy egy percnyi gondolkozási időt sem adott, azonnal
a csuklómra fogott, elkezdett maga után húzni, én pedig csak sodródtam az
árral. Hátulról figyeltem őt, apró alakját, feszes nadrágját, ami tökéletesen
simult fenekére, illetve ujjait, ahogy a csuklómat rángatja balra-jobbra.
Mikor feleszméltem már egy zsákutcában állt,
háttal nekem, kitolt fenékkel, és ziháló énnel. Kikerekedett szemekkel nyeltem
egyet, majd feleszmélve a kezdeti sokkból csípőjére fogva húztam jobban
magamhoz. Beletörődően felsóhajtottam, elfogadtam azt, hogy kihasználjuk
egymást, semmi más, csak a szex.
Tíz napja. Tíz elbaszott napja játszik velem.
Nem beszélgetünk, nem teszünk semmit azon kívül, hogy kielégítjük egymást.
Szombat lévén fáradtan estem bele az ágyamba, nem foglalkozva azzal, hogy
Junyeol még mindig rajtam él, és nem képes elhúzni anyáékhoz vagy bánom is én.
Szemeimnek a sötét olyan jól esett, hogy azonnal álomra hajtottam a fejemet nem
foglalkozva azzal, hogy egész nap öltönyben voltam, hogy a zokni szorítja a
lábam szárát és azzal, hogy Baekhyun még nem írt. Tíz elmúlt, egésznap
rohangáltam három kórház között, két recepcióst kellett befűznöm, hogy
bemehessek a dokikhoz és rájuk sózhassam a gyógyszereim mintáját. Így nem
hiányzott még a napomból, hogy még inkább lefárasszon. Ez az ember
kielégíthetetlen volt, szerintem abban, hogy fiú és meleg ezt élvezte a
legjobban, hogy bármelyik nap, bármelyik időpontjában csinálhatta. Elvégre nem
volt menstruációs ciklusa, nem dolgozott csak három napot a hétből, bármikor
talált magának valakit és bárhol megtette, nem volt szégyenlős.
Csináltuk már nála a pulton, a fürdőben, a
kanapén, a zsákutcában, a Lulu’s-ban, de ott is két helyen, az öltözőben és a
raktárban. Nem volt még nálam, de tudta hol lakom, tudta melyik kórházakat
látogatom, kifejezetten sokat tudott rólam, hisz az aktus utáni félórában
beszélgettünk egy kicsit, mintha csak épp ismerkednénk, vagy ismerősök lennénk,
nem szex partnerek.
Csengetésre keltem, szemeim lassan nyitottam
ki, vártam, hogy a Nap fénye kivilágítsa a szemem, de semmi ilyesmi nem
történt, helyette a vak sötét fogadott, amit nem értettem. Ránéztem az órára,
majd elcsodálkozva emeltem fel a seggem az ágyról, és indultam el az ajtóm elé. Mégis ki a fene jön át hozzám kettő
tizenkettőkor? Mit akar tőlem, és miért nem hagy békén?
Kinyitottam az ajtót, majd csak álmosan
megtöröltem a szemem, nem akartam elhinni, hogy Baekhyun kissé megviselt
arcával találtam magam szemben, ráadásul a talpa alatt csak egy papucs volt, vékony
lábait szabadon hagyta és a kabát, amit viselt sem takart túl sokat. Minden szó
nélkül jött be a lakásomba, hogy aztán felém fordulva levesse magáról a kabátot
ezzel megmutatva teljesen meztelen énjét.
- Ne
haragudj, de hatalmas problémám van – bökött fejével a lába között éktelenkedő
merevedésére, nekem pedig leesett az állam. Nem akartam elhinni, hogy ez most
megtörténik egészen addig, míg a kanapémon tanyázó Junyeol fel nem kiáltott.
- Úristen! – meresztette szemeit, hirtelen azt
sem tudtam mitévő legyek. Baek azonnal reagált és ledobta magát a földre, majd
eltakarta testét a kabáttal. Én becsaptam az ajtót, és ordítozni kezdtem.
- Fordulj meg, csukd be a szemed vagy bánom is
én – léptem Baekhyun fekvő énjéhez, aki hangosan hahotázni kezdett, Nem igazán
értettem mi olyan vicces, de örültem, hogy így reagálta le a helyzetet.
- Nem láttalak, nincs rajtam a szemüvegem –
röhögött a bátyám teljesen a kanapénak nyomva a fejét. Kinyújtotta a kezét,
integetni kezdett – Helló, Junyeol vagyok.
Baek nevetése elhalt, kinyögött egy helót,
és rám nézett, tetszett a kivirult arca, tetszett az, hogy boldog volt, az,
ahogy kimutatta a fogainak fehérjét, remegő kezeivel beletúrt a hajába, majd
felém nyújtotta a kezét. Megráztam a fejem mosolyogva, felsegítettem a földről
meztelen énjét, és a szobám felé kezdtem el terelgetni. Mondanom sem kell mi
történt köztünk, viszont jól esett, akkor az után a kis incidens után már
jókedvvel álltam neki a dolgoknak,
nem zavart, semmi, csak az élvezetekre mentem, és arra minél jobb kedvre
derítsem a partnerem.
Szuszogva, meztelen és kissé leizzadva
feküdtem az ágyamban, és azt ecseteltem neki, mire emlékszem arról az
időszakról mikor még az orvosira jártam.
- Még
mindig fel tudom sorolni a vészes vérszegénység hat okát, és a májzsugor
stádiumait, ja és már negyedikes koromban tudtam milyen a torokgyík, hála
mindezt apámnak. Érted, negyedikes korodban még nem érdekelnek ezek, de nekem
tudnom kellett – ráztam meg a fejem.
- Miért hagytad ott az orvosit, ha még mindig
tudod ezeket? – motyogta maga elé, teljesen kimerülve. Mosolyogva az oldalamra
fordultam, majd lassan vezettem fel kezeimet fenekén, egészen a gerincére, hogy
aztán boldog mosollyal az arcomon simogassam bőrét.
- Nem volt hozzá türelmem, nem tudtam végig
ülni az órákat, egyszerűen szenvedtem.
- Ah ismerős, ritalin tizenkét évesen – mutatta
fel hüvelykujját, majd egy édes mosollyal jutalmazta kezem munkáját.
- Én
nyolc – ráztam a fejem. Rohadt gáz bele gondolni, hogy alig nyolc évesen már
gyógyszert szedtem, mert apám hiperaktívnak, és figyelem zavarosnak titulált.
Szedtem a gyógyszert, de hiába, mégis elkanászodtam az ő szavaival élve, én
csak azt mondtam neki, hogy élem az életem.
- Felvágós – kuncogott, majd egy hatalmasat
szusszant. Éreztem, ahogy libabőrös lesz, majd szakadozottan veszi a levegőt.
Bár ez már a pihenő része volt, éreztem rajta, hogy tetszik neki, azt, ha
tovább folytatom, rám mászik, és kér még egy menetet.
- Tudod… valójában nem akartam megadni apámnak
azt az örömöt, hogy az legyek, amit ő akar. Már akkor saját életet akartam élni
– vezettem kezem egyre forrósodó bőrére, nyeltem egy nagyobbat, majd elhúzódva
tőle ő felemelte fejét a párnáról.
- Ez mindig bejön? A sztori, hogy azért
siklott ki az életem, mert nem ért meg az apám, de azért nem vagyok akkora
tuskó, mint gondolják – mosolygott, majd a mondata végén elnevetett. Dög volt,
és annyira tetszett benne ez.
- Általában – nevettem fel én is, majd
figyelve minden mozdulatát próbáltam lenyugodni. Ujjaival lassan kezdett el
körözni mellkasomon, míg feltolta magát, és ráhajol bőrömre. Csókolni kezdte, majd
lassan egyre lentebb haladt, alhasamnál visszakúszott, tenyereit a mellkasomra
tette, állát ráhelyezte és csak figyelt.
- De aztán… egyszer csak mondjuk hetedikben,
rád mosolygott egy lány, sőt több lány egyszerre, sugdolóztak a hátad mögött,
míg te rájöttél, hogy mihez is értesz, te Park Chanyeol – mosolygott rám
csibészesen teljes fogsorral, ami miatt nyeltem egyet és megráztam a fejem.
Lángolt a bőröm, bizseregtem és kezem, mely a derekát ölelte enyhén remegni
kezdett.
- Tévedsz, már ötödikben – kuncogtam fel én
is. El kellett hitetnem vele, hogy nem esik rosszul az, amit csinál velem.
Elmosolyodva aztán rájöttem Baekhyunnak milyen személyisége is van,
csipkelődik, mindig képes lenne veled lefeküdni, ezek a törődő pillanatok egyre
gyakoribbak, tehát erre is szüksége van neki. – Hogy lehet, hogy neked nincs
pasid? – kérdeztem tőle hitetlenkedve. Nem tudtam elhinni, hogy egy ilyen
személyiséggel, testtel és szexuális vággyal rendelkező embernek miért nincs
senkije.
- Mennem kell – fújta ki a levegőjét, majd felülve
hátat fordított nekem. Láttam rajta,
hogy rosszul esett neki a kérdésem, talán ő maga sem értette miért nem
horgonyoz le mellé senki. Esetleg direkt nem engedi, mert fél a csalódástól?
Ezer kérdés ismét, és egyetlen választ sem kapok, mert Baek kijelentette, hogy
elmegy.