Chanyeol
Hogy hogyan éreztem magam azok után, hogy
Baekhyun kiejtette a száján azt az egyszerű szót, miszerint menjünk? Madarat lehetett volna velem
fogatni, szerettem volna beleugrani a nyakába és azonnal letámadni a vékony,
rózsaszín ajkait mindenki előtt. De megembereltem magam, elnyílt bogaraimat egyetlen
pillanatra lehunytam, majd fentebb toltam magam az asztalról, kissé
eltávolodtam tőle, majd szóra nyitottam a számat.
- Tessék? – nem fogtam fel, hogy mit mond,
azt akartam, hogy a számba rágja
konkrétan, hogy az, amit én hallottam, tényleg igaz.
- Ha
nyélbe akarod ütni az üzletet, akkor dugjunk! – ajkai kaján mosolyra húzódtak,
láttam rajta, hogy tényleg komolyan gondolta, nem viccelt, komolyan akarta ezt
az egészet velem, ahogy én is, csak nem hittem el.
- Most? – meresztettem ki szemeimet, majd
nyeltem egy hatalmasat, hogy a gombócot legyűrjem, mely beleköltözött a
tokomba. Talán szobát bérelt, és azt hitte holmi hotel a nyelőcsövem, mert nem
akart onnan távozni, viszont nem kívánt vendégnek számított. El akartam onnan
űzni.
Baek
furcsa hangot adott ki, leginkább hümmögéshez tudtam volna hasonlítani, majd a
hajába markolva megrázta a fejét, én pedig reménykedtem, hogy ez nem azt
jelenti, miszerint felejtsük el ezt az egészet.
- Jaj… bocs, bocs, bocs, úgy kell tennem,
mint aki nem tudja, mit akar, hogy te aztán meggyőzhess arról, miszerint ezen
nincs mit gondolkozni, hisz ez csak egy ajánlat, és ezt érezni kell. Aztán én
azt mondom, hogy nem akarom, miközben olyan jeleket küldök neked, amivel azt
sugallom, akarom, ami persze téged nem érdekel, mert valójában nem is azért
vagy itt, hogy lelkizzünk, hogy megismerjük egymást, sőt nem is szexelni, csak
azért, hogy két órácskára elfelejtsd, hogy te, te vagy. És ez teljesen rendben,
mert… én is ezért vagyok itt. Hogy végre éljek egy kicsit!
Leesett állal hallgattam Baekhyun szavait, és rá kellett jönnöm, hogy
nem beszél hülyeségeket. Sok mindenen mentem keresztül, ha az elmúlt heteket,
vagy úgy az egész évemet nézzük. Belém látott, hiába nem ismert, hiába
gondoltam úgy az elején, hogy egy pajzán kisgyerekkel van dolgom, akiért majd
harcolnom kell egy kicsit, hogy beadja a derekát, ő meghazudtolta az
elképzeléseimet.
Egy
pillanat alatt elmémbe villant a kép, ahogy ujjait az én hajamba vezeti, hogy
engem csókol, és alattam sóhajtozik. Megráztam a fejem, majd közelebb hajoltam
hozzá az asztalon.
- Akkor mindez most azt jelenti, hogy nem
kell borravalót adnom? – mosolyra húztam ajkaim, majd éreztem, ahogy a
torkomban lévő gombóc enged és a fülem már nem ég.
Zakatoló szívvel, izzadt tenyérrel és
várakozó, illetve vágyakozó valómmal álltam
Baekhyun lakásának ajtajában, mely egy egyszerű fehér faajtó volt egy apró kis
postaládanyílással és szintén fehér, műanyag kilinccsel.
- Mire vársz? – suttogtam, rekedt hangon, a
hátának nyomva mellkasom, lassan csúsztattam kezemet a derekára. Erősen fogtam
rá, majd magamhoz rántva csípőjét, füléhez hajolva nyomtam apró csókot a lágy
részre. Éreztem minden porcikájában, ahogy remeg, és ezt nem foghatta a
betegségére, jól tudtam, hogy ott, akkor Baekhyun miattam remegett, miattam érezte magát egy pillanatra kínosan és
persze miattam égett belül a vágytól.
- Csak fogd be a szád – suttogva rázta meg a
fejét, majd egy gyors mozdulattal nyitotta ki az ajtót, amin szinte beesett.
Hátra kapta a kezeit, azonnal a pólóm széléhez nyúlt, hogy egy könnyed
mozdulattal csúsztassa be a kezét, és hasamra tapassza forró bőrét.
Már
csak attól is kirázott a hideg, hogy megéreztem ujjainak érintését, viszont nem
úgy alakultak a dolgok, ahogy én azt gondoltam. Bebotorkáltunk a lakásba, én egyből
bele csúsztattam a kezem nadrágjába, hogy a már merev férfiasságával
játszadozzak, és minél inkább felizgassam őt. Végig a háta mögött voltam,
nyakát és tarkóját csókolgattam, míg ő csak a pulton támaszkodott, néha kitolta
a fenekét, hogy izgasson, nem tett semmi olyat, amiből leszűrhettem volna azt a
vágyat, amit a hangján véltem felfedezni, ott a kávézóban.
Bár a felkészítéssel szenvedtem egy
kicsit, hisz az egész aktusunk a konyhában történt, és Baekhyun lábai olyan
hosszúak voltak, hogy nem fért el, így fel kellett tennie őket a pultra, úgy
éreztem kitettem magamért. Nem bántottam, de bele adtam apait-anyait abba, hogy
kiéljem magam egy olyan gyönyörű testen, mint, amilyen az övé volt. Bár nem
éreztem semmi olyat, amit nem kellett volna, miután lihegve, kielégülve és
teljesen elveszve benne próbáltam
felfogni, az egy óra eseményeit, amit együtt töltöttünk, rájöttem, hogy igen is
akarok tőle valamit. Ha csak szexen alapuló kapcsolatot, az is bőven megfelelt
nekem, de ezt a mézédes bimbózó virágot semmiképp sem hagytam volna el.
- Most
remélem, az jár a fejedben, hogy öt vagy tíz perc múlva lépj le, és hova
hajítottad el a csipogódat – szólalt meg pár percnyi lihegés és elfojtott
nyögés után. Még jócskán dolgozott bennem az adrenalin, ezért nem jutott el a
tudatomig, hogy tényleg itt kellene hagynom őt. Viszont tudtam, hogy csak ennyi
lehet az, ami köztünk megtörténik, sem több sem kevesebb.
- Azt
tudom… a cukros tartóka mellé dobtam – kuncogtam el magam, hogy a lihegésemet
megtörjem, lassan szorítottam a csípőjére, hogy óvatosan kihúzódjak belőle, és
a bokámon lógó bokszerem és farmerom magamra rántsam. Ő enyhén megrogyott, a
pulton támasztotta meg magát, majd nagyot nyelve rántotta el tekintetét rólam.
Tudtam, hogy tetszik neki az, amit lát, én is így voltam vele, azonnal bele
szerettem a bőrének érintésébe.
- Viszont fogadjunk elfelejtetted a nevem –
ráztam meg a fejem enyhe mosollyal ajkaim szegletében. Tény nem esett jól, hogy
nem tudta a nevem azok után, hogy már vagy ötször bemutatkoztam neki, sőt több
is volt köztünk pár szóváltásnál. Reszketeg sóhaj hagyta el felduzzadt ajkait,
megragadta a csipogómat, és a kezembe nyomta.
-
Viszlát… - küldött el udvariasan, a nevem kiejtése nélkül, ami bebizonyította
az igazamat.
-
Egy élmény volt… biztos összefutunk még… valahol.
Szinte
dadogtam a közelében, és hiába akartam lenyelni a gombócot, ami akkor költözött
vissza, mikor teljesen biztos voltam benne, hogy nem tudja a nevem. Rendbe
szedtem magam, megigazítottam a sliccem, betűrtem a pólóm és már el is mentem,
nem akartam őt zavarni tovább. Még utoljára azért végig néztem kívánatos
alakján, hisz ugyan ott támaszkodott a pulton csupasz, enyhén kipirosodott
fenékkel.
Hazaérve szinte fel sem fogtam, hogy mindez
ténylegesen megtörtént, de a tükörből visszamosolygó fejem, szétzilált hajam,
és a harapásnyom a nyakamon igazolt mindent. Bár nem csókolóztunk, nem értem
hozzá az ajkaihoz, mégis kívántam őket. De valahogy nem jött ki a lépés, ő sem
nyitott ilyen téren és én sem, elvégre ő mondta, hogy csak elfelejteni mentem
önmagam, én pedig teljesen egyetértettem vele. Nem tudtam mitévő legyek, csak
mosolyogtam magamban, néha megráztam a fejem, vagy a vállam és úgy készítettem
el a vacsoránkat. Junyeol nem segített a háztartásban, ő inkább csak a kanapén
sírt, vagy a játékkal üvöltözött, ami miatt már egyszer feljött az alattunk
lakó Zhang néni. Sok mindent eltűrt már az idős, kínai, de ez már túl sok volt
neki. Mindig megkaptam egy-egy át bulizott éjszaka után, hogy legközelebb
tegyek lakatot a nőm szájára, vagy hallgattassam el az ajkaimmal, de sosem
láttam olyan dühösnek, mint aznap.
- Gyere, egyél ki a vagyonomból... bátyó –
toltam a fortyogó kőtálat az asztalom közepére. Kissé elegem volt már belőle,
mert még a munkahelyére sem képes bemenni, hiába vannak milliói, dolgozó
felnőtt ember, és képtelen elhordani a seggét, csak mert kidobták. Erre annyit
tudnék neki mondani, hogy rohadt gyerekesen viselkedik, és rendesen figyelni
kellett volna az asszonyra, nem pedig a pénzét számolgatni minden pillanatban.
Elvakult egy ember volt az is biztos.
Másnap épphogy beértem Junmyeonhoz a kórházba
meg is torpantam. Megbabonázva figyeltem, ahogy egy velem egy magas, szőke fürtös,
markáns arcú férfihoz beszél. Tenyere minduntalan a doki derekán pihent,
mimikájáról nem tudtam leolvasni semmit, a hófehérbe öltözött ajkain apró
mosoly bújt meg, míg szemei szinte csillogtak.
Nem
tudtam ki lehetett a férfi, de oly' védelmezőnek tűnt, hogy zavart az, ahogy
fogta, ahogy ránézett, ahogy lassan érintette ajkait a doki homlokához. És ez
volt az a pont, ahol megráztam a fejem és ismét jól kielemeztem a helyzetet.
Junymeonnak van valakije miközben velem kavar? Oh, basszus... le kell zárni ezt
az egészet, én nem leszek egy kapcsolat bűnbakja, aki miatt szakítani kellene.
-
Chanyeol - mosolygott rám a doktor, majd ellökte magától a szőkét.
Legszívesebben megfordultam volna, és elhagytam volna a kórházat, de aznapra
csak ez az egyetlen hely volt, ahol le kellett adnom a megfelelő mennyiségű
gyógyszer adagot. Kínosan intve, próbáltam a lehető legnormálisabb arcomat
felvenni, de mikor kezemnél fogva rángatott be az irodájába, és arra kért,
miszerint üljek le, már sejtettem, hogy itt valami gebasz lesz. Csak vártam,
teljesen elöntött az idegesség, amit lábrázással vezettem le, de nem történt
semmi. Szemeimmel a lapokat elemeztem, amelyek szépen kidolgozott hófehér
asztalon foglaltak helyet. Elől volt Baekhyun kórlapja, melyen ott virított a
betegsége, a gyógyszerei –melyből kettőt tőlem vesz a kórház- minden, amit
megtudtunk akkor, mikor legelőször találkoztunk vele, és pirossal kihúzva ott
volt egy név, egy bizonyos Wu Yifan, akit nem tudtam hova tenni. Ki lehet,
honnan ismeri Baekhyun, miért ismeri, Junymeon miért húzta ki pirossal? Ezer
meg ezer kérdés, de egyre sem kaptam választ, vagyis azt hittem.
Kissé megugrottam, mikor kicsapódott az
ajtó, és meghallottam a cuppogást magam mögött. Nyeltem egy óriásit, majd
lehunytam a szemem, próbáltam kizárni a hangokat, de felismertem a doki
elfojtott nyögését, hisz én is váltottam már ki belőle ilyesmit. Fülig
vörösödtem, utáltam, ha ilyen helyzetbe kerültem, mikor valakik annyira
egymásba feledkeznek, hogy a harmadik személyt levegőnek tekintik, miközben ott
vagy, és végig hallgatod az egészet, vagy rosszabbik esetben látod is. Erőt
vettem magamon, majd jó hangosan megköszörültem a torkom, sőt még köhögtem is
hozzá, majd csak megigazítottam a hajam. Zavaromat a lehető leghamarabb
rendeztem, nem akartam úgy mutatkozni előtte, hogy teljesen vörös vagyok, és
még a füleim is ég.
- Basszus – csúszott ki ajkai között,
majd gyorsan az asztala mögé lépett, zavartan, illetve kissé idegesen kapta
össze a szanaszét hagyott papírokat és a legfelső fiókba hajította. – Chanyeol,
teljesen elfelejtettelek – nézett a szemimbe enyhén megbánóan.
-
Igen, észrevettem, túlságosan bele feledkeztél a barátod ajkaiba… - húztam
gúnyos mosolyra párnáimat, majd látványosan meg is nyaltam őket. Nem esett jól,
hogy szeretőnek tart, vagy fene tudja minek. Nem akartam én azt, hogy a
nyakamba szakadjon a butasága, ha véletlen kiderül, hogy tart engem is a pasija
mellett.
-
Nem félre érted – rázta meg a fejét, majd inkább helyet foglalt kényelmesnek
tűnő székében.
-
Figyelj, nekem nem tartozol magyarázattal! Én csak leadni jöttem a
gyógyszereimet. Te szépen elveszed, aláírjuk a papírt, és elmentem –
világosítottam fel, miért is vagyok itt. Nem azért, hogy lenyomjunk egy
menetet, hisz lassan három napja nem történt köztünk semmi. Nekem nem
hiányzott, hisz volt kiszemeltem, és Junmyeonnal a szex kissé unalmassá vált.
Nem éreztem benne már izgalmat, hogy lebukhatunk, vagy épp azt a vágyat, mint
az elején, már nem élveztem annyira, viszont Baekhyunnal… Minden pillanattal
csak jobban kívántam, legjobban az ajkaira voltam kíváncsi, de nem érezhettem
őket, ami zavart.
- Wu
Yifan – nyújtott kezet a doki pasija. És akkor esett le!
Yifan, Junmyeon pasija, Baekhyun ismeri
valahonnan ezt a szőkét. Én kavarok a dokival, de mindeközben én Baekkel is
voltam már együtt. Miért történik ennyi minden körülöttem? Miért estem bele
megint valami olyanba, amibe nem kellett volna? Ah… utálom az egészet!
- Park Chanyeol – fogtam rá, kinyújtott
végtagjára, majd egy biccentés után a megszeppen, és ledöbbent doktorra néztem.
– Na, mi lesz? Írjuk alá, oda adom, aztán folytathatjátok.
Gúnyos hangomon nem tudtam változtatni, a
hideg kirázott attól a gondolattól, hogy bár közvetetten, de én ezzel a rideg
kinézetű fazonnal nyálat cseréltem. Aish basszus, ez gusztustalan, egyáltalán
Junymeon mit eszik ezen?
- Tessék
- nyújtotta elém a papírt, amit én azonnal kikaptam a kezéből. Odafirkantottam
a nevem az aljára, kivettem a kisbőröndömből a megfelelő mennyiséget, és már
ott sem voltam.
A kínos légkörből szinte kiszaladtam, zakatolt
a szívem, rosszul éreztem magam, és valamiért azt súgta a fejemben egy kis
hang, hogy ezzel a pasival még lesznek bajaim, főleg, ha ismét egy ilyen
szituációban találkozunk. Hatalmas levegő vételek után úgy döntöttem haza
megyek, eszek egy nagy adag Jajangmyunt, lehetőleg egyedül, és alszok egy
nagyot, de valaki nem így gondolta. Szem forgatva néztem meg a csipogómat,
melyen egy olyan szám állt, amit nem tudtam hova tenni, de az üzenetet meglátva
azonnal harminckettes mosolyt villantottam, és már mentem is a megadott helyre.
Hátha megengedi, hogy megcsókoljam!
„Gyere fel
hozzám. MOST!”